LINE

LINE dla Mac

Dzwoń do znajomych za darmo na dowolnym urządzeniu mobilnym lub komputerze

Wyobraź sobie, jeśli FaceTime na komputery Mac może nawiązywać połączenia nie tylko z iPhone'ami, ale także z urządzeniami z Androidem, Windows i Blackberry. Właśnie to LINE dla Mac robi w zgrabnym interfejsie FaceTime, który z pewnością... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dzwoń za darmo na dowolne urządzenie mobilne lub komputer
  • Obsługuje krótkie wiadomości audio i wideo
  • Bardziej elastyczny niż FaceTime

Wady

  • Nie ma jeszcze połączeń wideo
  • Zbyt wiele bezużytecznych emotikonów

Bardzo dobry
8

Wyobraź sobie, jeśli FaceTime na komputery Mac może nawiązywać połączenia nie tylko z iPhone'ami, ale także z urządzeniami z Androidem, Windows i Blackberry. Właśnie to LINE dla Mac robi w zgrabnym interfejsie FaceTime, który z pewnością okaże się popularny wśród użytkowników Maców, którzy mają znajomych i rodzinę używających różnych urządzeń mobilnych.

LINE dla komputerów Mac to aplikacja oparta na języku japońskim, która umożliwia wykonywanie bezpłatnych połączeń i wysyłanie bezpłatnych wiadomości na telefony iPhone, Android, Windows i Blackberry, a także na inne komputery Mac i PC. LINE jest również dostępna dla systemu Windows, co oznacza, że ​​użytkownicy komputerów Mac mogą komunikować się z przyjaciółmi i rodziną, którzy korzystają z komputerów PC i komputerów Mac. Mimo że Line for Mac oferuje znacznie większą elastyczność niż FaceTime, nie oferuje jeszcze połączeń wideo, chociaż możesz wysyłać krótkie wiadomości wideo i audio.

Jakość połączenia za pomocą LINE na Mac jest całkiem dobra, chociaż zależy to od twojego połączenia internetowego i sieci 3G. LINE dla komputerów Mac to także dżem pełen emotikonów (i z opcją kupowania bardziej wyszukanych "naklejek"), aby wiadomości były bardziej zabawne. Ta ostatnia funkcja jest szczególnie popularna w Japonii i pomogła uczynić ją jedną z najbardziej udanych aplikacji na rynku.

W ciągu 7 miesięcy od wydania w Japonii deweloperzy twierdzą, że LINE dla Maca zyskało ponad 100 milionów użytkowników, co jest imponujące. Do tej pory wielu użytkowników iPhone'a i Androida uciekło się do używania WhatsApp aby pozostać w kontakcie z przyjaciółmi i rodziną, ale w przeciwieństwie do LINE dla Mac, WhatsApp nigdy nie został wydany na PC lub Mac.

Jeśli jesteś użytkownikiem Maca z przyjaciółmi używającymi komputerów i różnych urządzeń mobilnych, LINE na Maca zdecydowanie warto sprawdzić.

Najczęściej pobierane Czaty i komunikatory na mac

LINE

Download

LINE 3.4.1

Opinie użytkowników o LINE

Sponsorowany×